Simple Access (7.x-2.0-rc2) - en to hr translation catalogue (23 entries)

en: delete
hr: ukloni

en: Delete
hr: Ukloni

en: Submit
hr: Pošalji

en: Operations
hr: Operacije

en: Groups
hr: Grupe

en: Group
hr: Grupa

en: List
hr: Popis

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Access control
hr: Kontrola pristupa

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: Weight
hr: Težina

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: edit
hr: uredi

en: Update
hr: Osvježi

en: Access
hr: Pristup

en: Add
hr: Dodaj

en: View
hr: Pregled

en: Display
hr: Prikaz

en: Roles
hr: Uloge

en: Save content type
hr: Spremi vrstu sadržaja

en: Profiles
hr: Profili

en: Are you sure you want to delete this profile?
hr: Jeste li sigurni da želite izbrisati ovaj profil?
