Simple Access (7.x-2.0-rc2) - en to ku translation catalogue (19 entries)

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Submit
ku: بنێرە

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Groups
ku: گروپەکان

en: Group
ku: گرووپ

en: List
ku: لیستە

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: This action cannot be undone.
ku: ئەم کارە یەکجارییە و پەشیمانبوونەوەی تێدا نییە.

en: Weight
ku: سەنگ

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Update
ku: نوێ‌کردنەوە

en: Add
ku: زیاد بکە

en: View
ku: پیشاندان

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان

en: Save content type
ku: جۆری ناوه‌ڕۆک پاشه‌که‌وت بکه‌

en: Profiles
ku: زانیاریی تایبەتی
