Simple Access (7.x-2.0-rc2) - en to mn translation catalogue (19 entries)

en: delete
mn: устгах

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Groups
mn: Бүлгүүд

en: List
mn: Жагсаалт

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Access control
mn: Хандах удирдлага

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: Weight
mn: Жин

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: edit
mn: засварлах

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: Access
mn: Хандалт

en: Add
mn: Нэмэх

en: View
mn: Харах

en: Display
mn: Харуулах

en: Roles
mn: Үүргүүд

en: Save content type
mn: Агуулгын төрлийг хадгалах
