Simple Access (7.x-2.0-rc2) - en to sq translation catalogue (18 entries)

en: delete
sq: fshij

en: Delete
sq: Fshij

en: Submit
sq: Dërgo

en: Operations
sq: Operacionet

en: List
sq: Lista

en: Cancel
sq: Anulo

en: Access control
sq: Kontrolli i hyrjes

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: Weight
sq: Pesha

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: edit
sq: ndrysho

en: Update
sq: Rifresko

en: View
sq: Shfaq

en: Roles
sq: Rolet

en: rebuild permissions
sq: rikrijo të drejtat

en: Save content type
sq: Ruaj llojin e përmbajtjes

en: Profiles
sq: Profilet
