Simple Access (7.x-2.0-rc2) - en to ur translation catalogue (19 entries)

en: delete
ur: حذف کریں

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Operations
ur: معاملات

en: Groups
ur: گروپس

en: Group
ur: گروپ

en: List
ur: فہرست

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Access control
ur: رسائی کا اختیار

en: This action cannot be undone.
ur: یہ عمل ناقابلِ واپسی ہے۔

en: Weight
ur: وزن

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Name
ur: نام

en: edit
ur: ترمیم

en: Update
ur: تجدید

en: Access
ur: رسائی

en: Add
ur: شامل کریں

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: Roles
ur: رولز
