Simple Access (7.x-2.0-rc2) - en to vi translation catalogue (24 entries)

en: delete
vi: xoá

en: Delete
vi: Xóa

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Operations
vi: Thao tác

en: Groups
vi: Nhóm

en: Group
vi: Nhóm

en: List
vi: Danh sách

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Access control
vi: Điều khiển truy cập

en: This action cannot be undone.
vi: Thao tác này không thể hoàn hồi.

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Name
vi: Tên

en: edit
vi: sửa

en: Update
vi: Cập nhật

en: Access
vi: Truy cập

en: Add
vi: Thêm

en: View
vi: Xem

en: Display
vi: Hiển thị

en: Roles
vi: Vai trò

en: rebuild permissions
vi: xây dựng lại quyền hạn

en: Save content type
vi: Lưu kiểu nội dung

en: Profiles
vi: Hồ sơ

en: Delete Profile
vi: Xoá hồ sơ
