Simple Access (7.x-2.0-rc3) - en to af translation catalogue (17 entries)

en: delete
af: verwyder

en: Delete
af: Vee uit

en: Submit
af: Stuur

en: Operations
af: Aksies

en: Groups
af: Groepe

en: Group
af: Groep

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Access control
af: Toegangsbeheer

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: Weight
af: Gewig

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: edit
af: redigeer

en: Update
af: Dateer op

en: View
af: Wys

en: Roles
af: Rolle

en: Profiles
af: Profiele
