Simple Access (7.x-2.0-rc3) - en to be translation catalogue (20 entries)

en: delete
be: выдаліць

en: Delete
be: Выдаліць

en: Submit
be: Захаваць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Groups
be: Групы

en: Group
be: Група

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Access control
be: Кантроль доступа.

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: Weight
be: Вага

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: edit
be: рэдагаваць

en: Update
be: Абнавіць

en: Access
be: Доступ

en: View
be: Праглядзець

en: Display
be: Паказ

en: Roles
be: Ролі

en: Save content type
be: Захаваць тып змесціва

en: Profiles
be: Профілі
