Simple Access (7.x-2.0-rc3) - en to bg translation catalogue (19 entries)

en: delete
bg: изтрий

en: Delete
bg: Изтриване

en: Submit
bg: Запис

en: Operations
bg: Действия

en: Group
bg: Група

en: Cancel
bg: Отмени

en: Access control
bg: Контрол на достъпа

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Weight
bg: Тегло

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: edit
bg: редактирай

en: Update
bg: Промени

en: View
bg: Прегледай

en: Display
bg: Дисплей

en: Roles
bg: Роли

en: rebuild permissions
bg: презареждане на правата

en: Save content type
bg: Съхрани типа съдържание

en: Profiles
bg: Профили
