Simple Access (7.x-2.0-rc3) - en to hy translation catalogue (17 entries)

en: delete
hy: հեռացնել

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Groups
hy: Խմբեր

en: Group
hy: Խումբ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: edit
hy: խմբագրել

en: Update
hy: Թարմացնել

en: View
hy: Դիտել

en: Display
hy: Ցուցադրել

en: Roles
hy: Դերեր

en: Save content type
hy: Բովանդակության տեսակը պահպանել
