Simple Access (7.x-2.0-rc3) - en to ja translation catalogue (22 entries)

en: delete
ja: 削除

en: Delete
ja: 削除

en: Submit
ja: 送信

en: Operations
ja: 操作

en: Groups
ja: グループ

en: Group
ja: グループ

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Access control
ja: アクセスコントロール

en: This action cannot be undone.
ja: この処理は取り消しできません。

en: Weight
ja: ウェイト

en: Settings
ja: 設定

en: Name
ja: 名前

en: edit
ja: 編集

en: Update
ja: 更新

en: Access
ja: アクセス

en: View
ja: ビュー

en: Display
ja: 表示

en: Roles
ja: 役割

en: Add group
ja: グループの追加

en: rebuild permissions
ja: 権限の再構築

en: Save content type
ja: コンテンツタイプの保存

en: Profiles
ja: プロフィール
