Simple Access (7.x-2.0-rc3) - en to jv translation catalogue (19 entries)

en: delete
jv: busak

en: Delete
jv: Busak

en: Submit
jv: Kirim

en: Operations
jv: Operasi

en: Groups
jv: Kelompok

en: Group
jv: Grup

en: Cancel
jv: Batal

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: Weight
jv: Urutan

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: edit
jv: sunting

en: Update
jv: Dianyari

en: Access
jv: Akses

en: View
jv: Tampilan

en: Display
jv: Tampilan

en: Roles
jv: Parāgā

en: Save content type
jv: Simpen tipe kontèn

en: Profiles
jv: Profil
