Simple Access (7.x-2.0-rc3) - en to lv translation catalogue (22 entries)

en: delete
lv: dzēst

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Operations
lv: Darbības

en: Groups
lv: Grupas

en: Group
lv: Grupa

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Access control
lv: Piekļuves kontrole

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Weight
lv: Svars

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: edit
lv: labot

en: Update
lv: Atjaunināt

en: Access
lv: Piekļuve

en: View
lv: Skatīt

en: Display
lv: Ekrāns

en: Roles
lv: Lomas

en: Add group
lv: Pievienot grupu

en: rebuild permissions
lv: pārbūvēt tiesības

en: Save content type
lv: Saglabāt satura tipu

en: Profiles
lv: Profili
