Simple Access (7.x-2.0-rc3) - en to mk translation catalogue (5 entries)

en: Access control
mk: Контрола на пристап

en: Settings
mk: Поставки

en: edit
mk: промени

en: Roles
mk: Улоги

en: rebuild permissions
mk: повторно изгради дозволи
