Simple Access (7.x-2.0-rc3) - en to mr translation catalogue (16 entries)

en: delete
mr: मिटवा

en: Delete
mr: मिटवा

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Operations
mr: कृती

en: Groups
mr: समुह

en: Group
mr: समुह

en: Cancel
mr: रद्द

en: This action cannot be undone.
mr: ही कृती परत घेता येणार नाही.

en: Weight
mr: मुल्य

en: Settings
mr: संरचना

en: Name
mr: नाव

en: edit
mr: संपादन

en: Update
mr: अपडेट

en: View
mr: बघा

en: Display
mr: दाखवा

en: Roles
mr: वर्तनमर्यादा
