Simple Access (7.x-2.0-rc3) - en to os translation catalogue (11 entries)

en: delete
os: схаф

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Group
os: Къорд

en: Cancel
os: Аппар

en: This action cannot be undone.
os: Ацы архайдæн аивæн нæй.

en: Weight
os: Уæз

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: Update
os: Сног кæн

en: View
os: Фенд
