Simple Access (7.x-2.0-rc3) - en to pl translation catalogue (24 entries)

en: delete
pl: usuń

en: Delete
pl: Usuń

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Operations
pl: Operacje

en: Groups
pl: Grupy

en: Group
pl: Grupa

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Access control
pl: Kontrola dostępu

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: Weight
pl: Waga

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: edit
pl: edytuj

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Access
pl: Dostęp

en: View
pl: Widok

en: Display
pl: Wyświetlanie

en: Roles
pl: Role

en: Add group
pl: Dodaj grupę

en: rebuild permissions
pl: odtwórz uprawnienia

en: Save content type
pl: Zapisz typ zawartości

en: Profiles
pl: Profile

en: Add profile
pl: Dodaj profil

en: Are you sure you want to delete this profile?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć ten profil?
