Simple Access (7.x-2.0-rc3) - en to th translation catalogue (17 entries)

en: delete
th: ลบ

en: Delete
th: ลบ

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Groups
th: กลุ่ม

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: This action cannot be undone.
th: คำสั่งนี้เมื่อทำแล้วไม่สามารถย้อนได้

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: edit
th: แก้ไข

en: Update
th: ปรับปรุง

en: Access
th: การเข้าถึง

en: View
th: ดู

en: Display
th: แสดงผล

en: Add group
th: เพิ่มกลุ่ม

en: Save content type
th: บันทึกชนิดเนื้อหา

en: Profiles
th: ประวัติผู้ใช้

en: Edit Profile
th: แก้ไขข้อมูลส่วนตัว
