Simple Access (7.x-2.0-rc3) - en to ug translation catalogue (13 entries)

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Submit
ug: يوللاش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Groups
ug: گۇرۇپپىلار

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: This action cannot be undone.
ug: .مەزكۇر مەشغۇلات قايتىلانمايدۇ

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Update
ug: يڭىلاش

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Display
ug: كۆرسىتىش

en: Roles
ug: ئەزا ھوقۇقى
