Simple Access (7.x-2.0-rc4) - en to am translation catalogue (14 entries)

en: delete
am: ሰርዝ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Submit
am: አስገባ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Groups
am: ቡድኖች

en: Group
am: ቡድን

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Weight
am: ክብደት

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: edit
am: አስተካክል

en: Update
am: አዘምን

en: View
am: ትይታ

en: Roles
am: ሚናዎች
