Simple Access (7.x-2.0-rc4) - en to bn translation catalogue (13 entries)

en: delete
bn: মুছে ফেল

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Cancel
bn: বাতিল

en: This action cannot be undone.
bn: এই কাজটি বাতিল করা যাবে না।

en: Weight
bn: ভর

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Name
bn: নাম

en: edit
bn: সম্পাদন

en: Update
bn: আপডেট

en: View
bn: প্রদর্শন

en: Roles
bn: ভূমিকা

en: Save content type
bn: বিষয়বস্তু'র ধরণ সংরক্ষণ করুন
