Simple Access (7.x-2.0-rc4) - en to kk translation catalogue (16 entries)

en: delete
kk: Өшіру

en: Delete
kk: Өшіру

en: Submit
kk: Жіберу

en: Operations
kk: Операциялар

en: Groups
kk: Группалар

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: Weight
kk: Салмағы

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: edit
kk: түзету

en: Update
kk: Жанарту

en: View
kk: Қарау

en: Roles
kk: Рөлдер

en: Save content type
kk: Контент түрін сақтау

en: Profiles
kk: Профильдер
