Simple Access (7.x-2.0-rc4) - en to lt translation catalogue (21 entries)

en: delete
lt: šalinti

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Groups
lt: Grupės

en: Group
lt: Grupė

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Access control
lt: Prieigos kontrolė

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Weight
lt: Svoris

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: edit
lt: redaguoti

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Access
lt: Priėjimas

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Display
lt: Rodymas

en: Roles
lt: Rolės

en: rebuild permissions
lt: atstatyti teises

en: Save content type
lt: Išsaugoti turinio tipą

en: Profiles
lt: Profiliai
