Simple Access (7.x-2.0-rc4) - en to mg translation catalogue (8 entries)

en: delete
mg: fafao

en: Delete
mg: Fafaina

en: Submit
mg: Manaiky

en: Operations
mg: Hatao

en: Groups
mg: Vondrona

en: Group
mg: Vondrona

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Update
mg: Ovana
