Simple Access (7.x-2.0-rc4) - en to ps translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Submit
ps: ولیګه

en: Group
ps: ګروپ

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Weight
ps: وزن

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: Update
ps: اوسمهالیز

en: Access
ps: لاس رسی

en: View
ps: ليد

en: Add group
ps: ګروپ زیاتول
