Simple Access (7.x-2.0-rc4) - en to sk translation catalogue (23 entries)

en: delete
sk: odstrániť

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: Operations
sk: Operácie

en: Groups
sk: Skupiny

en: Group
sk: Skupina

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Access control
sk: Kontrola prístupu

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Weight
sk: Váha

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: edit
sk: upraviť

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Access
sk: Prístup

en: View
sk: Zobraziť

en: Display
sk: Zobraziť

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Add group
sk: Pridať skupinu

en: rebuild permissions
sk: obnoviť oprávnenia

en: Save content type
sk: Uložiť typ obsahu

en: Profiles
sk: Profily

en: Add profile
sk: Pridať profil
