Simple Access (7.x-2.0-rc1) - en to az translation catalogue (18 entries)

en: delete
az: sil

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Groups
az: Qruplar

en: Group
az: Qrup

en: Cancel
az: Ləğv et

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Weight
az: Çəki

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: edit
az: redaktə et

en: Update
az: Yeniləmə

en: Access
az: İcazə

en: Add
az: Əlavə et

en: View
az: Görünüş

en: Display
az: Monitor

en: Roles
az: Rollar
