Simple Access (7.x-2.0-rc4) - en to gu translation catalogue (17 entries)

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Groups
gu: જૂથો

en: Group
gu: સમૂહ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Access control
gu: વપરાશ નિયંત્રણ

en: This action cannot be undone.
gu: આ ક્રિયા પૂર્વવત્ કરી શકાતી નથી.

en: Weight
gu: તરલતા

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: View
gu: જુઓ

en: Display
gu: પ્રદર્શન

en: Roles
gu: હોદ્દાઓ

en: Add group
gu: જૂથ ઉમેરો
