Simple Access (7.x-2.0-rc3) - en to te translation catalogue (17 entries)

en: delete
te: తొలగించు

en: Delete
te: తొలగించు

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Groups
te: సమూహాలు

en: Group
te: సమూహం

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Access control
te: అనుమతి నియంత్రణ

en: This action cannot be undone.
te: ఈ చర్యను రద్దు చేయడం సాధ్యం కాదు.

en: Weight
te: భారం

en: Settings
te: అమరికలు

en: Name
te: పేరు

en: edit
te: మార్చు

en: Update
te: తాజాకరించు

en: View
te: చూడు

en: Display
te: చూపు

en: Roles
te: పాత్రలు
