Simple Alert (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Error
ar: خطأ

en: Warning
ar: تحذير
