Simple Alert (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Error
az: Səhv

en: Warning
az: Xəbərdarlıq
