Simple Alert (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Error
bo: ནོར་འཁྲུལ

en: Warning
bo: ཉེན་བརྡ
