Simple Alert (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Error
el: Σφάλμα

en: Warning
el: Προειδοποίηση
