Simple Alert (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Error
fi: Virhe

en: Warning
fi: Varoitus
