Simple Alert (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Status
fr: État

en: Disabled
fr: Désactivé

en: Enabled
fr: Activé

en: Error
fr: Erreur

en: Warning
fr: Avertissement
