Simple Alert (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Error
hy: Սխալ

en: Warning
hy: Զգուշացում
