Simple Alert (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Error
ku: هەڵە

en: Warning
ku: ئاگاداری
