Simple Alert (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Error
lt: Klaida

en: Warning
lt: Įspėjimas
