Simple Alert (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Error
ro: Eroare

en: Warning
ro: Avertizare
