Simple Alert (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Error
sk: Chyba

en: Warning
sk: Varovanie
