Simple Alert (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Error
sl: Napaka

en: Warning
sl: Opozorilo
