Simple Alert (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Error
te: సమస్య

en: Warning
te: హెచ్చరిక
