Simple Alert (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Enabled
tr: Etkin

en: Error
tr: Hata

en: Warning
tr: Uyarı
