Simple Alert (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Error
uk: Помилка

en: Warning
uk: Попередження
