Simple Alert (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Disabled
vi: Tắt

en: Enabled
vi: Bật

en: Error
vi: Lỗi

en: Warning
vi: Cảnh báo
