Simple Alert (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Error
cs: Chyba

en: Warning
cs: Varování
