Simple Alert (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
de: Deaktiviert

en: Enabled
de: Aktiviert

en: Error
de: Fehler

en: Warning
de: Warnung

en: Check cookie
de: Überprüfe den Cookie
