Simple Alert (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Status
et: Olek

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Error
et: Viga

en: Warning
et: Hoiatus
