Simple Alert (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Error
eu: Errorea

en: Warning
eu: Kontuz
