Simple Alert (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Error
gl: Erro

en: Warning
gl: Alerta
